• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Videolar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret73278

Anasayfa19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN


19-25 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenen 9.Çeşme Uluslararası Santranç turnuvasına katılan ve vakfımızında konaklama desteği verdiği sporculara başarılar dileriz. "Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız." AtatürkGün Korunmaya Muhtaç Çocuklar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Down Sendromlu çocuklar için bahar şenliği düzenlendi.

Gün Korunmaya Muhtaç Çocuklar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Down Sendromlu çocuklar için bahar şenliği düzenlendi.

Gün Korunmaya Muhtaç Çocuklar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Down Sendromlu çocuklar için bahar şenliği düzenlendi. Ahlatlıbel PTT Tesisleri'nde renkli görüntülere sahne olan şenlikte çocuklar gönüllerince keyifli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Ailelerinde katıldığı etkinlikte bir araya gelerek sosyalleşen çocuklar dans ederek oyunlar oynadı. 
Vakfımız Kurucu Başkanı merhum Ahmet Zeki DİRİER'in 23.ölüm yıldönümünde mezarı başında anıldı ve ardından katılan öğrenci ve aileleri ile öğle yemegi etkinliği düzenlendi.

GÜN KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR EĞİTİM ve KÜLTÜR VAKFI
BANKA HESAP NUMARASI

-HALK BANKASI BAŞKENT TİCARİ ŞUBESİ

TL HESABI

İBAN NO

TR29 0001 2009 6220 0016 0000 20

Saat
Hava Durumu
Takvim